Güvenli

Dokümanlarınıza dilediğiniz yerden güvenle erişmenizi ve dokümanlarınız üzerinde işlem yetkilendirmesi yapmanıza olanak sağlar.

Gelişmiş Özellik

PDF, Word, Excel, OCR, Barkod, e-imza v.b zengin birçok özellik ile dökümanlarınızı kolayca yönetebilirsiniz.

Entegre

İşletmenizdeki diğer ürünlerle entegrasyon sağlar ve kullanıcılarınızı daha rahat yönetebilirsiniz.

Kolay Kullanım

Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde sayfalar arasında boğulmadan işlemlerinizi hızla gerçekleştirebilirsiniz.

Değişim Başladı

Döküman Yönetim Sistemi, işletmelerin belgelerini etkin biçimde arşivlemelerini, yönetmelerini ve ihtiyaç halinde dijital ortamdan erişmelerini sağlayan bir sistemdir.Dijital ortamda saklanan belgeler birçok kaynak tüketiminin önüne geçerken aynı zamanda verilerinizin güvenliğini en üst seviyede tutar.

Doküman Yönetim Sistemi

Günümüz rekabet piyasasında bilgiye kolay erişim büyük önem taşımaktadır.Döküman Yönetim Sistemi ile gelen giden evraklara, müşteri yazı ve dilekçelerine, kalite yönetim sistemi belgelerine, kurumsal formlara ve daha birçok dokümana elektronik ortamdan erişimi sağlayarak, verimliliği arttırıp karar verme sürecinizi hızlandırabilirsiniz.

Kolay ve Hızlı

Döküman ve belgelerin taranması ile başlayıp arşiv ortamlarına, e-postaların arşivlenmesine kadar döküman odaklı tüm iş süreçlerinizi basitleştirir, erişim ve kullanımda hızınızı arttırır.Web tabanlı arayüzünden günlük işlemlerinizi mümkün olan en basit adımlarla yapabilirsiniz.

Döküman Yönetim Sistemi Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin