E-Flow BPM İşletmeniz İçin Tasarlandı

Departmanların kendilerine özgü onay grupları, kontrol listeleri ve çeşitli alanlarda veri doğrulama işlemleri vardır. Pek çok durumda bu işlemler, siberuzayda dolaşan bir e-posta zinciri, birilerinin masasında bir sonraki işlemi bekleyen bir dosya ya da gelen evrak biriminde bekleyen önemli bir yazı olabilir. Bu gibi durumlarda, onay süreçlerinizi yönetmek zor olabilir. E-Flow, tüm bunları değiştiriyor. 
E-Flow, onay işlemlerinizin tümünü, herkesin rahatlıkla kullanabileceği hızlı,kolay ve uygun fiyatlı bir iş akış yönetim sistemi içerisinde toplayabilir.


Hepsi Bir Arada

E-Flow BPM, işletmenizdeki diğer ürünlere tam entegre olabildiği gibi kendi başına da çalışabilecek şekilde tasarlandı.

Web-Mobil Uyumlu

Mobil olduğunuzda işlerinizi daha hızlı yönetebilirsiniz. Ofis dışında süreçleriniz durmasın! hareket haline olmanız, işinizdeki başarınızı engellemesin.

Düşük Maliyet

E-Flow düşük maliyetli bir çözümdür. İşinizi doğru şekilde yönetebilmek için büyük bütçeler ayırmanızı gerektirmez

Uzak Bağlantı

Ofis dışında olmanız işinizi engellemesin. E-Flow ile ofiste veya dilerseniz ofis dışında rahatlıkla çalışabilir, işlerinizi yönetebilirsiniz.

Anlık Bildirim

Anlık görev bildirimleri sayesinde geciken görevleri minimum seviyeye indirerek beklemelere son verebilirsiniz.

Entegre

E-Flow işletmenizdeki ERP, CRM veya diğer yazılım uygulamalarına tam entegrasyon sağlayabilir. Bu sayede işlerinizi tek bir yapı üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Kodlama Gerektirmez

E-Flow ile süreçlerinizi tasarlarken kod bilgisine ihtiyaç duymazsınız. Sezgisel tasarım arayüzü sayesinde dakikalar içinde süreçlerinizi hayata geçirebilirsiniz.


E-Flow tanıtım filmini izlediniz mi?